fbpx

Artur Woźniak

radca prawny

Od kilku lat szczególnie bliskie jest mi prawo administracyjne, a przede wszystkim prawa żołnierza zawodowego i wszystko to co związane z armią...
[Więcej >>>]

Potrzebujesz porady?

Podsumowanie 2021 roku

Artur Woźniak10 stycznia 20223 komentarze

2021 roku za nami

Przyszedł czas na podsumowanie 2021 roku. To był bardzo dobry rok. Mimo, że grudzień to zawsze intensywny czas znalazłem czas na odpoczynek. Skończyłem świąteczny czas. Urlop za mną i od dzisiaj zaczynam intensywną pracę by 2022 rok był jeszcze lepszy od poprzedniego. Po pierwsze rok pełen spraw przeciwko AMW i WBE. Wiele udzielonych porad, sporo założonych firm żołnierzy. Ale nie o tym chciałem dzisiaj napisać. Dzisiaj będzie blogowe podsumowanie 2021 roku a właściwie nie tylko blogowe. Podsumuję w jakiejś części miniony rok.

Podsumowanie 2021 rokuPodsumowanie 2021 roku – blogowe

Blog rozwijał się cały czas i cały czas to robi. Ilość osób odwiedzających bloga w porównaniu ostatniego dnia grudnia 2018 i 2019 a nawet 2020 roku wzrosła! Co mnie niezmiernie cieszy bo właśnie po to piszę bloga. Żebyś mógł znaleźć odpowiedzi na swoje pytania! Jest mi niezmiernie miło z tego powodu:-) Najpopularniejsza piątka w ubiegłym roku to posty:

 1. Wygląd żołnierza zawodowego;
 2. Nie musisz siedzieć tylko w jednostce! Praca żołnierza poza wojskiem;
 3. Działalność gospodarcza żołnierza zawodowego;
 4. Opieka na dziecko żołnierza zawodowego;
 5. Zarost żołnierza w pierwszym dniu służby;

Stworzyłem również e-book w którym w kilku prostych krokach pokazuję jak żołnierz zawodowy może otworzyć swoją firmę. Poradnik możesz dostać tutaj: Firma żołnierza zawodowego>>>.

Również w tym roku chciałbym tworzyć kolejne posty w których rozwiązywać będę Twoje problemy żołnierzu. Szczególnie, że w tym roku zmieni się bardzo wiele w służbie. Nowa ustawa to nowe problemy, ale też możliwości. Jest mi bardzo miło, że piszesz do mnie z pytaniami, a ja mogę później tworzyć kolejne wpisy. W głowie mam już pomysły na kilka ciekawych postów. Moje zdjęcie dodałem żebyś mógł porównać jak zmieniłem się w ostatnim roku hahaha!

Co przyniesie przyszłość?

Sam chciałbym to wiedzieć:-) Hahaha! Mam nadzieję, że to będzie jeszcze lepszy rok od poprzedniego. Rok rozwoju, zmian, spotkań i rozwiązywania problemów. Oczywiście głowa pełna pomysłów i nadziei na kolejny rok. W najbliższym czasie chciałbym ruszyć ze sklepem on-line. Znajdziesz tam poradniki, e-booki, gotowe wzory pism, odwołań czy skarg. Konsultacje on-line, webinary, itp. Mam nadzieję, że już niedługo ruszy sklep. Na pewno Cię o tym poinformuję!

Planuję również webinary, w których opowiem o tym co przyniesie nowa ustawa. Jak zmieni się Twoja sytuacja. Co z odprawami, świadczeniami mieszkaniowymi i emeryturami. Jak to będzie z dorabianiem poza wojskiem. O wszystkim tym na bieżącą będę Cię informował tutaj na blogu oraz na Facebooku>>> i Instagramie>>>

 

Nie podsumowuję i nie planuję dlatego to tylko małe podsumowanie. Postanowień noworocznych też nie robię! A Ty zaplanowałeś nowy rok?

Pozdrawiam Cię

Artur

***

Zdjęcie: Ewa Płaza

 

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Artur Woźniak w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 3 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Jacek 10 stycznia, 2022 o 11:12

  Panie Arturze , na każdego bloga czekam z niecierpliwością, dodatkowo udzielił mi pan porad w mijającym roku za co serdecznie dziękuję, teraz jednak nie mogę się skontaktować z kancelarią od kilku dni. Mam nadzieję że to tylko chwilowa niedogodność. Pozdrawiam i dziękuję za wszystko

  Odpowiedz

  Przemysław 10 stycznia, 2022 o 18:44

  Dziękuję Panie Arturze za wszystkie porady. Jest Pan naprawdę wspaniały. Polecam w 100%.

  Odpowiedz

  Dominik 14 lutego, 2022 o 18:42

  Witam mam pytanie odnośnie dawania urlopów nagrodowych. Jako dowódca drużyny dałem do rozkazu urlop podwladnemu, niestety dowiedziałem się że dowódca kompanii go anulował bo jak to ujął nie dostał kartki z podpisem dlaczego ten urlop dostał. Jakie mam pole manewru żeby nie musieć się tłumaczyć z dawania urlopów?

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Artur Woźniak w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: