fbpx

Artur Woźniak

radca prawny

Od kilku lat szczególnie bliskie jest mi prawo administracyjne, a przede wszystkim prawa żołnierza zawodowego i wszystko to co związane z armią...
[Więcej >>>]

Potrzebujesz porady?

O blogu

Co znajdziesz na moim blogu Prawnik na poligonie?

Przeczytałeś już pewnie zakładkę „O mnie” i może teraz zastanawiasz się dlaczego w ogóle piszę tego bloga? 

Postaram się odpowiedzieć na to pytanie.

Jesteś żołnierzem zawodowym i doskonale wiesz, że istnieje nieskończenie wiele sytuacji, które mogą Ci się w czasie służby zdarzyć. Z resztą poza służbą nie jest inaczej i właśnie o tym chciałbym pisać i to chcę robić. Pomagać Ci w codziennych sytuacjach związanych ze służbą i nie tylko z nią:-)

Wielu z tych trudnych sytuacji, które mogą się przytrafić można po prostu uniknąć albo prawie bezboleśnie je przejść i mam nadzieję, że z moją pomocą. 

Po pierwsze nie chcesz przecież tracić nerwów, swojego czasu i do tego spędzać bezsennie nocy. Po drugie na pewno nie chce też by sytuacja w jednostce odbijała się na Tobie czy Twojej rodzinie. Chcę pisać tutaj o Twoich problemach, pokazywać Ci najróżniejsze możliwe rozwiązania, a przede wszystkim chcę odpowiadać na Twoje pytania. A tak przy okazji czasem wspomnę coś o ciekawych orzeczeniach, zmianach w prawie dotyczącym Ciebie, ale i każdego żołnierza zawodowego.

Wszystko po to byś w natłoku obowiązków służbowych, poligonów, kursów, rozkazów, misji i innych nie musiał zastanawiać się nad rozwiązaniem swoich problemów prawnych.

A blog Prawnik na poligonie umożliwia mi dotarcie do każdego żołnierza zawodowego. Każdego, który będzie chciał rozwiązać swój problem – dlatego piszę☺

Zapraszam Cię do lektury bloga, a w razie wątpliwości zachęcam do kontaktu >>

***