fbpx

Artur Woźniak

radca prawny

Od kilku lat szczególnie bliskie jest mi prawo administracyjne, a przede wszystkim prawa żołnierza zawodowego i wszystko to co związane z armią...
[Więcej >>>]

Potrzebujesz porady?

Blogowe podsumowanie roku

Artur Woźniak10 stycznia 20202 komentarze

2019 roku za nami

Cześć! Dawno mnie tutaj nie było! początek grudnia to dla mnie zawsze intensywny czas. Wszystko po to by koniec roku spędzić na spokojnie odpoczywając:-) Tak też było i w tym roku! Od kilku dni staram się ogarnąć wszystko bo długi urlop wiąże się z wieloma sprawami na raz po powrocie. Ale nie o tym chciałem dzisiaj napisać. Dzisiaj będzie blogowe podsumowanie 2019 roku a właściwie nie tylko blogowe. Podsumuję w jakiejś części miniony rok.

prawnik Mysłowice radca prawny Artur Woźniak

Czas na blogowe podsumowanie roku

Blog rozwijał się cały czas i cały czas to robi. Ilość osób odwiedzających bloga w porównaniu ostatniego dnia grudnia 2018 i 2019 roku wzrosła ponad 33 razy! Jest mi niezmiernie miło z tego powodu:-) Po pierwsze w tym czasie napisałem 41 postów dotyczących szeroko pojętych praw żołnierzy. Po drugie najpopularniejsza piątka w ubiegłym roku to posty:

 1. Wygląd żołnierza zawodowego;
 2. Nie musisz siedzieć tylko w jednostce! Praca żołnierza poza wojskiem;
 3. Działalność gospodarcza żołnierza zawodowego;
 4. Gratyfikacja urlopowa żołnierza zawodowego;
 5. Opieka na dziecko żołnierza zawodowego;

W tym roku chciałbym tworzyć kolejne posty w których rozwiązywać będę Twoje problemy żołnierzu. Jest mi bardzo miło, że piszesz do mnie z pytaniami a ja mogę później tworzyć kolejne wpisy. W głowie mam już pomysły na kila ciekawych postów. Dzisiaj w poście moje zdjęcie żebyś mógł porównać jak zmieniłem się w ostatnim roku hahaha!

Co przyniesie przyszłość?

Hahaha! Sam chciałbym to wiedzieć:-) Mam nadzieję, że to będzie jeszcze lepszy rok od poprzedniego. Rok rozwoju, zmian, spotkań i rozwiązywania problemów. Głowa pełna pomysłów i nadziei na kolejny rok. Na przykład w ramach ciekawostek to w zeszłym roku przygotowałem ponad 500 pozwów! Innych pism nie zliczam bo za długo by trwało. W najbliższym czasie chciałbym stworzyć e-book w którym napiszę Ci krok po kroku jak żołnierz może otworzyć swoją firmę:-) mam nadzieję, że w tym miesiącu będzie już dostępny:-)

 

Nie podsumowuję i nie planuję dlatego to tylko małe podsumowanie. Postanowień noworocznych też nie robię! A Ty zaplanowałeś nowy rok?

Pozdrawiam Cię

Artur

***

Zdjęcie: Artur Woźniak

 

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Artur Woźniak w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Bonifacy 12 stycznia, 2020 o 16:01

  Czy zajmuje się Pan sprawami emerytów wojskowych (emeryturami).

  Odpowiedz

  Artur Woźniak 13 stycznia, 2020 o 13:10

  Panie Bonifacy oczywiście, że zajmuję się również sprawami emerytów wojskowych:-) proszę o kontakt w czym mogę Panu pomóc: kontakt@arturwozniak.pl
  Serdecznie pozdrawiam!:-)

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Artur Woźniak w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: