fbpx

Artur Woźniak

radca prawny

Od kilku lat szczególnie bliskie jest mi prawo administracyjne, a przede wszystkim prawa żołnierza zawodowego i wszystko to co związane z armią...
[Więcej >>>]

Potrzebujesz porady?

Ulubione wpisy – TOP 5 w 2020 roku

Artur Woźniak31 grudnia 2020Komentarze (1)

Kolejny rok za Nami!:-)Ulubione wpisy

Zespół redakcyjny www.prawniknapoligonie.pl, czyli …. tylko ja hehehe każdego dnia przygotowuję ogromną ilość pism, pozwów, odwołań (w tym roku najwięcej odwołań od decyzji Agencji Mienia Wojskowego), odpowiedzi na maile. A także skarg do Wojewódzkich Sądów Administracyjnych (i tutaj najczęściej od decyzji Prezesa AMW). Zdarza mi się również przygotować wpisy na blogu! W tym roku nie było ich za wiele co mnie niestety martwi, ale i cieszy. Bo mała ilość wpisów świadczy o dużej ilości spraw w których pomagałem żołnierzom! Najwięcej żołnierzy trafia ze swoimi problemami do mnie właśnie dzięki temu blogowi dlatego postanowiłem przypomnieć Twoje ulubione wpisy!

Chciałbym od razu bardzo serdecznie podziękować Ci żołnierzu za kolejny wspólny rok. Twoją aktywność tutaj ale też w moich social mediach – Instagram, Facebook. Każde Twoje polubienie, komentarz i udostępnienie tego co przygotowuję dla Ciebie i innych żołnierz. Tworzę to dla Ciebie i to dzięki Tobie mam motywacje do działania oraz dalszego rozwoju. Jestem pewien, że nadchodzący rok będzie lepszy… i to pod każdym względem! A także pełen nowych pomysłów i wyzwań.

Dziękuję, że jesteś ze mną i życzę Tobie i mnie inspirującego Nowego Roku!

Ulubione wpisy – TOP 5 w 2020 roku

1. Wygląd żołnierza zawodowego

Po pierwsze tekst, który najbardziej podobał się w 2020 roku dotyczy wyglądu żołnierza zawodowego. Przede wszystkim pisałem o wąsach, brodzie, wyglądzie żołnierki a także o łączeniu munduru z inną garderobą.

Wygląd żołnierza zawodowego

2. Opieka na dziecko żołnierza zawodowego

Drugie miejsce na podium zajął wpis dotyczący opieki na dziecko żołnierza zawodowego. Wpis dotyczył strajku nauczycieli, ale jak pokazał 2020 rok przede wszystkim wykorzystywany był do odpowiedzi w czasie pandemii. Potem pojawiły się kolejne wpisy chociażby ten dotyczący zasiłku na dziecko w czasie pandemii.

Opieka na dziecko żołnierza zawodowego

3. Nie musisz siedzieć tylko w jednostce! Praca żołnierza poza wojskiem

Najczęściej czytanymi artykułami na blogu były te dotyczące zakładania firmy przez żołnierza i pracy poza wojskiem. I tak ostatnie miejsce na podium zajął tekst właśnie o możliwości pracy poza wojskowej. Bardzo mnie to cieszy bo na pewno pamiętasz, że namawiam na każdym kroku do poszukiwania możliwości poza wojskiem!:-)

 Nie musisz siedzieć tylko w jednostce! Praca żołnierza poza wojskiem

4. Oświadczenie majątkowe żołnierza zawodowego

Oczywiście teraz pierwsze miejsce poza podium. Oświadczenia majątkowe sprawiają wszystkim kłopot. Zarówno tym co je składają jak i tym co je sprawdzają. Do wpisu powstał też e-book, którego możesz ściągnąć tutaj>>

Oświadczenie majątkowe żołnierza zawodowego

5. Firma żołnierza zawodowego

Ulubionym wpisem nr 5 w 2020 roku był artykuł dotyczący firmy żołnierza zawodowego. Oczywiście też e-book związany z tym wpisem „4 kroki do firmy żołnierza zawodowego”. Z niego możesz dowiedzieć się dokładnie co po kolei musisz zrobić żeby nic Ci nie umknęło i w krótkim czasie mógł rozpocząć prowadzenie własnego biznesu.

Firma żołnierza zawodowego

 

Pamiętaj, że jestem do Twojej dyspozycji – kontakt@arturwozniak.pl

Czołem Żołnierzu!

Artur

****

Zdjęcie: Danil Aksenov

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Artur Woźniak w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

  Denis 1 stycznia, 2021 o 17:22

  Witam.
  Chciałem zapytać jak wygląda moja sprawa w świetle prawa, ponieważ pytając znajomych żołnierzy usłyszałem już tyle opinii, że nie mam pojęcia jak sprawa wygląda naprawdę. Mianowicie mowa o powrocie do służby po wyroku za przestępstwo nieumyślne (wypadek komunikacyjny). W 2018 roku wydarzył się wypadek, ja bojąc się „dyscyplinarki” nie przedłużyłem etatu, czym zwolniłem się sam w 2019 roku sprawa się wyjaśniła- przestępstwo nieumyślne i wyrok w zawieszeniu. Czy mam możliwość dostania sie do JW? Czy dopiero po „zatarciu wyroku” będzie to możliwe? Jak to wygląda z perspektywy prawa wojskowego?
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Artur Woźniak w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: