fbpx

Artur Woźniak

radca prawny

Od kilku lat szczególnie bliskie jest mi prawo administracyjne, a przede wszystkim prawa żołnierza zawodowego i wszystko to co związane z armią...
[Więcej >>>]

Potrzebujesz porady?

Praca dodatkowa kandydata na żołnierza

Artur Woźniak04 września 2019Komentarze (0)

Kandydaci na żołnierzy zawodowychPraca dodatkowa kandydata na żołnierza

Poniedziałek i do tego pierwszy dzień szkoły. Pomysł na dzisiejszy wpis pojawił się w czasie spaceru jaki odbywam do pracy po Katowicach. Zainspirowałem sam siebie do napisania tego posta;-) Na moim profilu na Instagramie zamieściłem zdjęcie ze skuterem. Niby nic, ale czytając cały post możesz się dowiedzieć, że to skuter, który jest związany z firmą, której właściciele poznali się w czasie studiów na Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie! W mojej głowie od razu pojawiła się myśl żeby poruszyć jedną kwestię. Jaką? Oczywiście, że praca dodatkowa kandydata na żołnierza zawodowego.

Praca dodatkowa kandydata na żołnierza

Jesteś kandydatem na żołnierza zawodowego i pełnisz czynną służbę wojskową jako służbę kandydacką? Ten wpis jest właśnie dla Ciebie. W końcu znajdziesz odpowiedź czy praca dodatkowa kandydata na żołnierza zawodowego jest możliwa i dozwolona. To będzie krótki wpis bo i problem jest prosty. Po pierwsze pełnisz czynną służbę wojskową. Po drugie możesz znaleźć dla siebie dodatkową pracę. W końcu najważniejsze bo tak jak w przypadku żołnierzy zawodowych koniecznym jest uzyskanie zgody od dowódcy Twojej jednostki wojskowej. O wszystkich wymagania, dokumentach i obowiązkach, które musisz spełnić żeby pracować poza wojskiem przeczytasz w moim poście: Nie musisz siedzieć tylko w jednostce! Praca żołnierza poza wojskiem. Oczywiście bardzo dokładnie i szczegółowo opisałem całą procedurę🙂 Na pewno musisz złożyć wniosek w którym pokażesz, że Twoja praca dodatkowa m.in. nie będzie kolidowała z obowiązkami, nie naruszy prestiżu żołnierza. Pamiętaj! Wszystko zależy od dowódcy Twojej jednostki. Oczywiście najważniejszym jest napisanie bardzo dobrego wniosku o wyrażenie zgody.

Jeżeli będziesz miał problem z napisaniem wniosku do dowódcy to możesz do mnie napisać a pomogę Ci z tym!

A Ty planujesz dodatkową pracę żołnierzu?:-)

Pozdrawiam Cię!

Artur

***

Zdjęcie: Chris Geirman

 

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Artur Woźniak w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Artur Woźniak w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: