fbpx

Artur Woźniak

radca prawny

Od kilku lat szczególnie bliskie jest mi prawo administracyjne, a przede wszystkim prawa żołnierza zawodowego i wszystko to co związane z armią...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

Praca dodatkowa kandydata na żołnierza

Artur Woźniak04 września 2019Komentarze (0)

Kandydaci na żołnierzy zawodowychPraca dodatkowa kandydata na żołnierza

Poniedziałek i do tego pierwszy dzień szkoły. Pomysł na dzisiejszy wpis pojawił się w czasie spaceru jaki odbywam do pracy po Katowicach. Zainspirowałem sam siebie do napisania tego posta;-) Na moim profilu na Instagramie zamieściłem zdjęcie ze skuterem. Niby nic, ale czytając cały post możesz się dowiedzieć, że to skuter, który jest związany z firmą, której właściciele poznali się w czasie studiów na Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie! W mojej głowie od razu pojawiła się myśl żeby poruszyć jedną kwestię. Jaką? Oczywiście, że praca dodatkowa kandydata na żołnierza zawodowego.

Praca dodatkowa kandydata na żołnierza

Jesteś kandydatem na żołnierza zawodowego i pełnisz czynną służbę wojskową jako służbę kandydacką? Ten wpis jest właśnie dla Ciebie. W końcu znajdziesz odpowiedź czy praca dodatkowa kandydata na żołnierza zawodowego jest możliwa i dozwolona. To będzie krótki wpis bo i problem jest prosty. Po pierwsze pełnisz czynną służbę wojskową. Po drugie możesz znaleźć dla siebie dodatkową pracę. W końcu najważniejsze bo tak jak w przypadku żołnierzy zawodowych koniecznym jest uzyskanie zgody od dowódcy Twojej jednostki wojskowej. O wszystkich wymagania, dokumentach i obowiązkach, które musisz spełnić żeby pracować poza wojskiem przeczytasz w moim poście: Nie musisz siedzieć tylko w jednostce! Praca żołnierza poza wojskiem. Oczywiście bardzo dokładnie i szczegółowo opisałem całą procedurę🙂 Na pewno musisz złożyć wniosek w którym pokażesz, że Twoja praca dodatkowa m.in. nie będzie kolidowała z obowiązkami, nie naruszy prestiżu żołnierza. Pamiętaj! Wszystko zależy od dowódcy Twojej jednostki. Oczywiście najważniejszym jest napisanie bardzo dobrego wniosku o wyrażenie zgody.

Jeżeli będziesz miał problem z napisaniem wniosku do dowódcy to możesz do mnie napisać a pomogę Ci z tym!

A Ty planujesz dodatkową pracę żołnierzu?:-)

Pozdrawiam Cię!

Artur

***

Zdjęcie: Chris Geirman

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 502 606 119e-mail: kontakt@arturwozniak.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Artur Woźniak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Kancelaria Radcy Prawnego Artur Woźniak z siedzibą w Mysłowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kontakt@arturwozniak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: