fbpx

Artur Woźniak

radca prawny

Od kilku lat szczególnie bliskie jest mi prawo administracyjne, a przede wszystkim prawa żołnierza zawodowego i wszystko to co związane z armią...
[Więcej >>>]

Potrzebujesz porady?

4 kroki do firmy żołnierza zawodowego

Artur Woźniak09 marca 2020Komentarze (0)

Działalność gospodarcza żołnierza

Dostaję bardzo wiele maili i wiadomości za pośrednictwem Instagrama, czy Facebooka. Największa część z nich dotyczy jednej sprawy. Prowadzenia działalności gospodarczej przez żołnierza zawodowego, w tym czy żołnierz zawodowy może mieć firmę i zajmować się biznesem. Odpowiedź jest jedna… Oczywiście, że tak! Tylko czy da się opisać 4 kroki do firmy żołnierza zawodowego?:-)

Przez jakiś czas zastanawiałem się jak mogę Ci pomóc i ułatwić. Chciałem wskazać krok po kroku co musisz zrobić, gdzie napisać, co zdobyć, z kim porozmawiać, do kogo się zwrócić. Na początku przygotowałem posta Działalność gospodarcza żołnierza zawodowego>>>. Było to niewystarczające bo pojawiło się jeszcze więcej pytań. Oczywiście bardzo mnie to ucieszyło bo jestem zwolennikiem dorabiania przez żołnierzy. W końcu nie samym wojskiem człowiek żyje, a służba w wojsku szybko minie:-) Co więc wymyśliłem?

4 kroki do firmy żołnierza zawodowego

I tak w pewnym momencie pomyślałem, że post to za mało. Żeby naprawdę Ci pomóc w podjęciu pierwszych kroków do własnej firmy potrzebujesz coś co przeprowadzi Cię od początku do końca przez wszystkie wymagania. Po pierwsze coś co krótko i rzeczowo wskaże kolejne etapy. Po drugie coś co możesz wydrukować i niekoniecznie czytać na komputerze, czy telefonie. W końcu wpadłem na to, że musi to być poradnik! I tak oto ma swoją premierę poradnik „4 kroki do firmy żołnierza zawodowego”. Wystarczy, że klikniesz w okładkę poradnika i będziesz mógł otrzymać swój egzemplarz:-) Oczywiście możesz też kliknąć w ten link tutaj>>> 4 kroki do firmy żołnierza zawodowego

Dlaczego warto przeczytać ten poradnik? Po pierwsze jeżeli zastanawiałeś się na prowadzeniem firmy to zobaczysz, że nie trzeba wiele żeby mieć swój biznes. Po drugie nawet jeśli nie myślałeś o tym to może warto przeczytać i przekonać się, że to nic trudnego zacząć?:-) Oczywiście jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania, czy będziesz potrzebował pomocy w jednym z tych 4 kroków to zapraszam Cię do kontaktu!:-)

Pomogę Ci zacząć i prowadzić przygodę z biznesem!

Czołem żołnierzu!

Artur Woźniak

radca prawny

Prawnik na poligonie

****

Zdjęcie: Artur Woźniak

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Artur Woźniak w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Artur Woźniak w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: